עורך דין דיני חוזים

עורך דין דיני חוזים

בכל תחום בחיינו יש צורך בחוזים- כשעוברים דירה, כשמתחילים ללמוד, כשפותחים שותפות, ואלו רק דוגמאות. בין אם מדובר בחוזה שבעל פה ובין אם מדובר בחוזה שבכתב- יש צורך לעגן אותו לפי חוק ולכן צריך עורך דין שמכיר ויודע ומבין דיני חוזים.

חוזים הם חלק בלתי נפרד מחיינו:

חוזים בין חברות וארגונים, חוזים בין שותפים עסקיים, חוזים בין אנשים פרטיים ואפילו כאשר פותחים חשבון בנק או עושים מנוי לספק אינטרנט- כל התקשרות בין שני צדדים או יותר מצריכה עורך דין לדיני חוזים בכדי לוודא שהחוזה הוגן, חוקי, מותאם ומתאים לשני הצדדים ולא פוגע באף אחד מהצדדים או עובר על החוק.

עורך דין דיני חוזים מכיר את כל דיני החוזים הרלוונטיים, מה צריך להיכנס בחוזה ומה חובה שיהיה בו- מרגע ההחלטה על חוזה, דרך העריכה שלו והכנסת כל הפרטים עד הקטנים ביותר והנספחים ובסופו של התהליך- חתימה על החוזה ועמידה בתנאים שכתובים בחוזה לאחר מעמד החתימה.

חוזים יכולים להיות מאוד מסובכים ולא תמיד מובנים וברורים ולכן בכדי שלא תהיינה אי הבנות או שיגיעו לבית משפט לאחר הפרת חוזה אם במודע או לא במודע- יש צורך בעורך דין דיני חוזים. בין אם מדובר בחוזה חד פעמי או בחוזה ארוך טווח, בחוזה בין אנשים פרטיים או בחוזים של ארגונים וחברות- יש צורך בעורך דין דיני חוזים. זו הדרך היחידה להבטיח לעצמכם חוזה ברור, הוגן, מובן שניתן לעמוד בתנאיו. 

בדיני חוזים קיים עיקרון יסודי שהוא עקרון חופש החוזים. על פי עיקרון זה הצדדים בחוזה רשאים להתקשר באותו החוזה בהתאם לרצונם, אך על החוזה להיות תואם לעקרונות המוסר הצדק וההגינות ולא לאפשר פגיעה באחד מאלה.

עורך דין דיני חוזים תפקידו לערוך את החוזה ולנסח אותו בהתאם לתנאים ולאינטרסים של הלקוחות שלו, לנהל את המשא ומתן בין הצדדים המעורבים בחוזה ובמהלך כתיבה ועריכה של החוזה להסביר ולתדרך את הלקוחות שלו. במידה ומתקיימת הפרת חוזה תפקידו של עורך דין דיני חוזים לייצג את הלקוחות שלו בבית המשפט בתביעות הנוגעות בנושא של הפרת חוזה. 

חוזה, כל חוזה שהוא, שנערך ונכתב ונבדק על ידי עורך דין דיני חוזים ישנה סבירות גדולה הרבה יותר שהוא יהיה ברור ויהיה ניתן לעמוד בו ובתנאים שלו. כמו כן הבהרה, הסבר או כל הפרה של תנאי החוזים תהיה גם היא מלווה על ידי עורך הדין שיוכל למנוע תביעות עתידיות או אי הבנות אפשרויות של החוזה ולנהל משא ומתן בכדי לסייע ללקוחות שלו בכל אחד משלבי החוזה.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
  • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
  • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב google

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue