חיפוש
משרדי עורך דין

משרדי עורך דין

על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בישראל, חלק לא קטן מהאוכלוסייה במדינת ישראל ימצאו את עצמם לפחות פעם אחת במצב משפטי בו הם יזדקקו לעורך דין. מתוך האנשים האלו, ישנו גם אחוז לא קטן בכלל שיצטרכו לפחות פעמיים או מעל שירות של עורך דין. אם נרד לרזולוציה טיפה עמוקה יותר, ישנו אחוז מסוים מאותם האנשים שימצאו את עצמם בהליך משפטי מסובך ולא נעים כלל. הליך משפטי שידרוש יותר ממוח אחד שיעזור להם, הליך שידרוש משרדי עורך דין.

מדוע אנשים זקוקים למשרדי עורך דין

כמו שדיברנו בחלק הראשון של המאמר, מרבית האנשים שיצטרכו לייעוץ משפטי, כנראה יסתפקו בעורך דין בודד שיפתור להם את הבעיות (אם יצליח כמובן), כי לרוב זה יהיה הליך משפטי יחסית קל, שמידת הנזקים והפיצויים בו לא מצריכה משרדי עורך דין. אך ככל שהבעיה המשפטית גדלה והמשקל שלה כבד יותר, צריך לעלות את אחוזי הסיכויים לנצח בה, מפני שהקושי בה רק הולך וגדל. ובדיוק בגלל הסיבה הזאת אנשים פונים למשרדי עורכי דין. כמו שהמשפט הידוע אומר "טובים השניים מן האחד", ובמקרים רבים עדיף אפילו יותר.

משרדי עורך דין
משרדי עורך דין

באילו מקרים נצטרך משרדי עורך דין?

 1. מקרים בהם ההליך המשפטי יכול לקחת כמה שנים טובות עד שמגיעים לסוף המשפט.
 2. מקרים בהם סכום הנזקים והפיצויים הוא גבוה במיוחד.
 3. מקרים בהם העונש הוא קנס כספי מאוד גבוה ואפילו ישיבה בבית הכלא.
 4. מקרים שדורשים הרבה מאוד בירוקרטיה משפטית.
 5. מקרים בהם ישנם ריבוי של תובעים.
 6. מקרים בהם ישנם ריבוי של נתבעים.
 7. מקרים בהם ישנו צורך עז בריבוי ראיות וחקירה של הרבה מעורבים בפרשה.

איך מוצאים משרדי עורך דין?

עצם העובדה שישנם כמה עורכי דין שעובדים על התיק ולא עורך דין אחד, לא אומר שהמשרד הזה טוב, זה לא אומר שהמוחות במשרד הזה אכן מקצועיים ואמינים. למעשה, ישנם מקרים שאפילו משרדי עורך דין יכולים לעשות נזק רב ללקוח. נזק שישאיר אותו עם נזק כלכלי מאוד גבוה, ובמקרים חריגים יותר, נזק משפטי בלתי הפיך. בדיוק בגלל הסיבה הזאת, הכנו לכם מספר טיפים קטנים שיעזור לכם להגיע אל המשרד הטוב ביותר עבורכם:

 1. אזור מגורים: הפרמטר הראשון הוא דרך ההגעה אל המשרד. אנשים רבים נוטים לנסוע זמן רב למשרד של העורך דין שלהם כי הם חושבים שהוא הכי מקצועי שיש. חשוב מאוד להבין שככל שהבעיה המשפטית היא גדולה יותר, כך תצטרכו להיפגש עם העורך דין יותר פעמים. האם באמת אתם רוצים לשרוף כל כך הרבה זמן על נסיעות מיותרות? אנחנו מאמינים שלא. בנימה אופטימית זאת אנחנו מבטיחים לכם שישנם עוד הרבה משרדי עורך דין איכותיים ומקצועיים באזור שלכם, רק צריך למצוא אותם.
 2. אזכורים חיוביים באינטרנט: כיום אפשר למצוא כל מה שאנחנו רוצים לדעת בזכות האינטרנט, ומאיזושהי סיבה מוזרה, אנשים פוסחים על ההליך הכול כך חשוב הזה. לפני שאתם משתמשים בשירות של העורך דין, חפשו את שם המשרד באינטרנט, וחפשו את השם של עורך דין בנפרד מהמשרד. תנסו למצוא כמה שיותר אזכורים עליהם, כמה שיותר תוכן שהם העלו, כמה שיותר אזכורים שלהם מבית המשפט ודיונים (המידע הזה נמצא בחינם באינטרנט). ככל שתמצאו יותר אזכורים כאלו ברחבי האינטרנט, אתם יכולים להיות יותר רגועים ובטוחים במקצועיות של המשרד עורכי דין שאתם נמצאים בו.

תקפידו על שני הכללים הללו, הם מאוד חשובים ויעזרו לכם למצוא משרד עורכי דין ראוי שיעזור לכם ויוביל אותכם לניצחון במשפט.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

 • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
 • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
 • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
 • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue