חיפוש
עורך דין

עורך דין

בין אם תרצו לרכוש דירה, לכתוב צוואה, לערוך הסכם גירושין או להגיש תביעה תצטרכו להיעזר בשירותיו של עורך דין. רב האנשים בוחרים עורך דין על פי היכרות אישית או המלצות, אך לפעמים לא די בכך ואף להיפך עורכי דין שהגיעו עם המלצות חמות מחברים או בני משפחה התגלו כלא מתאימים לדרישות שלכם. אז איך תמצאו עורך דין טוב? ריכזנו עבורכם חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם:

  1. בדקו את הידע המקצועי – חשוב לבחון את הידע המקצועי והניסיון בתחום המבוקש. בשלב הראשון תוכלו לדרוש מעורך הדין להציג בפניכם תעודות סיום, גמר של לימודי תאור, תעודה או השתלמויות המוכיחות כי הוסמך לעסוק בעריכת דין וכי יש לו ניסיון רב בתחום המבוקש. 
  2. צרו קשר עם לקוחות קודמים – בידקו כמה הצלחות היו לעורך הדין בתיקים קודמים ועד כמה לקוחותיו הקודמים היו מרוצים מהשירות שהעניק להם. בקשו לשוחח עם אותם לקוחות, תתפלאו לגלות כמה מידע הם יתנו לכם. 
  3. בקשו מעורך הדין להתנהל איתכם בסבלנות – תחום המשפטים כולל בתוכו מושגים וביטויים שאינם שגורים בפני האדם הרגיל. לכן חשוב שיהיה לכם עורך דין שיעניק לכם את הזמן הדרוש ויסביר לכם בגובה העיניים מה המשמעות של כל מסמך משפטי או כל החלטה כזו או אחרת.  עורך דין סבלני ידע להקדיש לכם את הזמן הראוי ולהסביר לכם בהרחבה על התקדמות התהליך ועל התוצאה הסופית והשלכותיה. 
  1. הקפידו לבחור במשרד ולא בעורך דין אחד – כאשר עורך דין אחד עובד על התיק שלכם, כל הידע נמצא בידיו ובמידה והוא לא יוכל למלא את תפקידו כנדרש לא יהיה מי שיחליף אותו ואתם תאלצו לחכות עד שיחזור לאיתנו. בינתיים, הטיפול בתיק שלכם ידחה או יתערב אך הם תבחרו במשרד עורכי דין יהיה מי שימשיך לנהל את התיק ולטפל בו למרות שעורך הדין שלכם לא עובד. כמובן שחשוב שיהיו בידיכם כל פרטי הקשר של כל עורכי הדין המטפלים בתיק שלכם. 
  2. טיפול בשכר טרחה – ידוע לרב כי שכר הטרחה של עורך הדין הוא שכר גבוה. יש עורכי דין שיבקשו מקדמה ויש כאלה שיבקשו אחוזים מגובה הפיצויים שיתקבלו בסוף התהליך. מומלץ להבהיר מראש את הסדרי התשלום לפני תחילת העבודה המשותפת ולרווח אותם ככל הניתן בהתאם למצבכם הכלכלי. 

 בחירת עורך דין אינה דבר פשוט. זהו אדם שאתם נכנסים איתו לקשר ארוך ולכן חשוב לתת בו אמון מלא שיעשה כמיטב יכולתו וידיעתו לייצג אתכם ולהעביר לצד השני את הדרישות והרצונות שלכם.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

  • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
  • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue