חיפוש

כמה עולה עורך דין לדיני משפחה?

עורך דין לדיני משפחה

כמה עולה עורך דין לדיני משפחה?

הרבה אנשים פונים אל עורך דין לדיני משפחה רק כשחושבים על גירושין או על ניסוח צוואה. אך אפשר להיעזר בעורך דין לדיני משפחה בהרבה נושאים אחרים, למשל: 

 1. הסדרת הסטטוס המשפטי לפני החתונה כגון ניסוח הסכמי ממון והבטחות נישואין שהופרו
 2. מיסוד נישואין בדרך משפטית על ידי נישואין אזרחיים בחו"ל, רישום זוגות כידועים בציבור, עריכת הסכם חיים משותף או ניסוח חוזה זוגיות  
 3. עניינים משפטיים הקשורים בפירוק נישואין או הזוגיות כגון חלוקת רכוש, קביעת הסדרי שהייה, קביעת מזונות וכד'
 4. הסדרת המעמד של ההורים כאפוטרופוס, כהורים מאמצים, כאם פונדקאית, הוכחת אבהות
 5. הסדרת חלקות הרכוש לאחר המוות על ידי כתיבת צוואה 

איך תמצאו עורך דין לדיני משפחה?

על מנת למצוא עורך דין לדיני משפחה מומלץ להתייעץ עם חברים, בני משפחה וקולגות מהעבודה. רב הסיכויים שאחד מהם התנסה בשירותיו של עורך דין לדיני משפחה או מכיר אחד כזה. אם שאלתם אותם ולא היו להם המלצות, תמיד תוכלו לפנות אל האינטרנט ולחפש ברשתות החברתיות, במנועי חיפוש ובאתרים מקצועיים כמו דפי זהב או מידרג. 

איך תמצאו עורך דין לדיני משפחה?
איך תמצאו עורך דין לדיני משפחה?

איך תבחרו עורך דין לדיני משפחה?

אחרי כמה שיחות ובירורים יהיו בידיכם מספר שמות של עורכי דין מומלצים בתחום. אבל איך תבחרו מתוך הרשימה את עורך הדין הטוב ביותר לדיני משפחה? הנה שלושה טיפים:

 1. התמחות – בחרו בעורך דין שזו ההתמחות שלו. אל תגידו השכן של בת דודה מדרגה שניה מכיר עורך דין טוב, חפשו עורך דין שייצג אדם שאתם מכירים וסומכים עליו. כל טעות או ניסוח חוזה בצורה לא נכונה, יכולה להיות בעלת השפעה מכרעת על החיים שלכם ולגרום לנזק כלכלי או נפשי. 
 2. המלצות, המלצות, המלצות – קיבלתם המלצה ראשונית מחבר? זה הזמן לשוחח עם עורך הדין לדיני משפחה ולבקש ממנו המלצות מלקוחות קודמים. אלה ישתפו אתכם בתהליך העבודה מול עורך הדין ויגלו לכם האם קיים בפועל את הדברים שהבטיח בשיחת ההיכרות הראשונית? 
 3. יחס אישי – לפעמים התנהלות משפטית מול משפחה היא לא דבר נעים, על אחת כמה וכמה אם מדובר בהליך גירושין. חשוב לבחור בעורך דין לדיני משפחה שיהיה קשוב, אמפטי וידע לתת כתף תומכת ואוזן קשבת כשצריך. 

כמה עולה עורך דין לדיני משפחה?

עורך דין לדיני משפחה יכול לגבות את שכר הטרחה שלו בשתי צורות:

 1.  שכר טרחה שעתי – לרב מדובר בשעת פגישה שהעלות שלה נעה בין 500 ₪ ל-1500 ₪. 
 2. שכר טרחה גלובלי  – זהו מחיר כולל עבור כל הייצוג מתחילתו ועד סופו. העלות היא לרב כמה עשרות אלפי שקלים. 

מומלץ להתייעץ עם כמה עורכי דין לדיני משפחה ולהבין מהם כמה כסף יעלה הייעוץ או הייצוג שאתם צריכים. חשוב לדעת, כי למרות שקיים מחירון מומלץ של לשכת עורכי הדין בישראל לעורכי דין לדיני המשפחה, רב רבים מעורכי הדין גובים שכר טרחה גבוה יותר מהמחירון וזאת מכמה סיבות:

 1. שכר הטרחה שלהם משקף את הניסיון והותק שצברו עם השנים
 2. שכר הטרחה שלהם משקף את גודל המשרד בו הם עובדים 
 3. שכר הטרחה שלהם משקף מורכבות התיק בו הם מטפלים 

לסיכום, אם אתם צריכים לנסח צוואה, לחתום על הסכם ממון או לנסח הסכם גירושין חשוב שתפנו אל עורך דין לדיני משפחה מקצועי עם ניסיון וותק. אולי הוא יגבה שר טרחה גבוה, אך הוא יענק לכם שקט ושלווה לשנים הבאות. 

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

 • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
 • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
 • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
 • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue