חיפוש

עורך דין בוררות בין לאומית

עורך דין בוררות בין לאומית

כבר עשורים שאנו עדים לתהליך הגלובליזציה, ברמה האישית וברמה העסקית. מדינות ממקומות שונים בעולם מנהלות קשרים עסקיים זו עם זו וחברות וארגונים עובדים ביניהם בהסכמים בינלאומיים. כאשר מתעוררת בעיה או אי הסכמה יש צורך לנהל אותה במהירות וביעילות ולהביא לפתרון המקובל על שני הצדדים שכאמור, נמצאים בשני צדדים שונים של העולם ועובדים אחרת. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי תהליך בוררות בין לאומית.

עורך דין בוררות בין לאומית
עורך דין בוררות בין לאומית

בוררות בין לאומית- הדרך ליישב סכסוכים עסקיים בין עסקים בעולם:

כל ארגון וכל חברה כפופים לחוקים ולמערכת המשפט של המדינה בה הם ממוקמים, אך מה קורה בהסכמי מסחר בעיתיים בין חברות הנמצאות במדינות שונות ופועלות תחת מערכות משפט שונות? במקרים כאלה הדרך לפתור את אי ההבנה או אי ההסכמה בין אותן חברות היא ביצוע בוררות בין לאומית. לצורך כך יש צורך בשירותיו המקצועיים של עורך דין בוררות בין לאומית. 

הליך של בוררות בין לאומית הוא בעצם יישוב סכסוכים וגישור בין הצדדים כאש מדובר בהסכמי סחר בינלאומיים. מכיוון שהעקרונות של הבוררות הבין לאומית נמצאים תחת המשפט הבינלאומי המסחרי ויושבים תחת עקרונות דיני הבוררות המקובלים בעולם אנשי עסקים ממדינות שונות מסכימים לתהליך זה בכדי לפתור סכסוך וכן יודעים כיצד להתנהל במהלך אותו הליך.

עורך דין בוררות בין לאומית צריך להיות מגשר המוסכם על ידי שני הצדדים ועליו לעמוד בכמה תנאים:

הליך יעיל ונוח- תהליך של בוררות בין לאומית הוא תהליך של גישור ולכן בניגוד לתהליך משפטי בבית המשפט מדובר בתהליך גמיש יותר שמותאם לצרכים ולדרישות של שני הצדדים.

שמירה על סודיות- עורך דין בוררות בין לאומית מחויב לנהל את התהליך בסודיות ובדיסקרטיות כולל דיונים בדלתיים סגורות וצו איסור פרסום של הפרטים למי שלא קשור למקרה עצמו כולל לתקשורת.

הליך מהיר וזול יותר- הליך של בוררות בין לאומית הינו הליך הרבה יותר מהר מתהליך של תביעה בבית המשפט ובהתאם לכך הוא גם זול יותר מניהול מערכה משפטית.

עורך דין בוררות בין לאומית
עורך דין בוררות בין לאומית

מומחה אחד לאורך כל התהליך- עורך דין בוררות בין לאומית הוא המומחה היחיד שצריך להיות בתהליך של בוררות בין לאומית בין הצדדים. ברגע שלאותו עורך דין יש את הידע ואת המומחיות הנדרשת לטפל בסכסוך וברגע שהוא מאושר על ידי שני הצדדים הנוגעים בדבר אין צורך בשופט נוסף או במומחים נוספים שיעידו בהליך או ייצוג של שני הצדדים.

בימים בהם רוב החברות הגדולות עובדות בזירה הבינלאומית ומתנהלות בהסכמים מול חברות מקבילות במדינות אחרות חשוב ביותר להיוועץ עם עורך דין בוררות בין לאומית במידה וישנה אי הסכמה או הפרה של הסכם.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

  • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
  • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue