חיפוש

עורך דין הייטק

עורך דין הייטק

עורך דין הייטק

אנשים רבים חושבים שחברות הייטק זהו דבר שאפשר למצוא רק במרכז הארץ. האמת שב-20 שנה האחרונות עולם ההייטק הישראלי התפתח ממש, וכיום אפשר למצוא חברות בכל הארץ, מדרום ועד צפון. אחת הסיבות העיקריות שכלכלת ישראל צמחה כל כך בשנים האחרונות היא בגלל אותם החברות. למעשה אפשר להגיד שנוצרה מאין בועת הייטק קטנה ששייכת לקבוצה מאוד מצומצמת של אוכלוסייה כמו בוגרי יחידות מיוחדות וכולי. אחת מבין הסיבות הרבות להצלחה של חברות הייטק במדינת ישראל היא החוקים הספציפיים שחלים עליה והעורכי דין האיכותיים שהן מקיפות את עצמן בהן. אתם כיום לא תיתקלו בחברת הייטק שאין מסביבה סוללה של עורכי דין משופשפים וחדים שמקיפים אותה. 

עורך דין הייטק
עורך דין הייטק

מה התפקיד של עורך דין הייטק

לעורך דין הייטק יש אין ספור תפקידים וסוגי אחריויות שונות בתוך החברה. על מנת לכתוב את כל התפקידים והדברים שעליו לעשות, נצטרך לכתוב ספר משפטים שלם. נחליט להתמקד בדברים העיקריים על מנת להבין את החשיבות שלו במהלך חיי החברה:

 1. להקים את החברה בצורה מסודרת וחוקית
 2. לכתוב הסכמים בין כל בעלי המניות
 3. לכתוב הסכמים לעובדים וספקים
 4. להתנהל מול רשויות מסוימות וגופים ממשלתיים
 5. למנוע מהחברה חיכוכים משפטיים עם גופים שונים
 6. הבנה של הרגולציה הישראלית והעולמית
 7. ניהול סכסוכים פנימיים
 8. ניהול סכסוכים חיצוניים
 9. פירוק החברה במידת הצורך

כפי שהבנתם, חברת הייטק לא יכולה באמת להרשות לעצמה לקחת החלטות או לבצע פעולות מסוימות ללא עזרה וליווי של עורך דין שבקיא בכל החוקים וכמובן ראה וחווה איזה מקרה אחד או שניים במהלך חיוו המקצועיים. אם אתם כרגע מחפשים עורך דין הייטק מומחה, ישנם כמה דברים שעליכם להקפיד עליהם בעת החיפוש על מנת באמת להגיע לעורך דין המומחה הנכון.

 • אזור מגורים: חשוב להבין שעורך דין הייטק הולך ללוות את החברה בשוטף ולהיפגש על בעלי המניות והדירקטוריון באופן תדיר. לכן בעת החיפוש, אנחנו נמליץ לכם למצוא עורך דין שלא נמצא יותר מחצי שעה נסיעה ממקום החברה על מנת לא להקשות על אף אחד מן הצדדים. הרי כולנו יודעים איזה מדינה פקוקה יש לנו.
 • ניסיון קודם: ישנם אנשים שמאמינים שצריך לתת הזדמנויות דווקא לבעלי מקצוע חסרי ניסיון. אנחנו יכולים להבין את הטענה הזו, הרי כולנו יוצאים מנקודת הנחה שאותם בעלי מקצוע ינסו להוכיח את עצמם כמה שיותר ולתת אקסטרה עבודה. אבל עולם ההייטק טומן בתוכו הרבה מאוד מקרים ומצבים שרק בעלי מקצוע הטורי ניסיון יידעו כיצד להתמודד איתו. אנחנו הצגנו את הטיעון הנגדי, אתם כבר תעשו את השיקול שלכם האם אתם מעדיפים עורך דין הייטק עם ניסיון או בלי.
 • מקצועיות: עורך דין הייטק מקצועי אמיתי נבחן על פי תוצאות העבר שלו שהוא השיג עבור לקוחותיו. על מנת להגיע אל המידע הזה יש לכם שתי אופציות מרכזיות. הראשונה היא כמובן לשאול את העורך דין מי היו לקוחותיו ולדבר איתם. האופציה השניה היא על ידי מחקר פשוט דרך האינטרנט. כל מה שעליכם לעשות זה לכתוב את השם של העורך דין בגוגל ולראות את התקדימים המשפטיים בה הוא נכח. תנסו לחפש כמה שיותר תזכירים של העורך דין על מנת לקבל תמונה קצת יותר כוללת לגבי העבר המקצועי של העורך דין. תמיד גם אפשר לשכור משרד חקירות פרטי.

רוצים שאנחנו נעזור לכם למצוא עורך דין הייטק מומחה? לחצו על הכפתור כאן למטה, השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג שעורך דין הייטק יחזור אליכם בשיא המהירות.

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

 • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
 • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
 • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
 • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue