חיפוש

3 דרכים לנצח את התיק שלך

3 דרכים לנצח את התיק שלך

כשאתם מגיעים לדיון בית המשפט או לדיון בוועדות של ביטוח לאומי או חברות הביטוח, אתם רוצים לצאת מהדיון כשאתם המנצחים ולא המפסידים. לא משנה אם אתם תובעים או נתבעים, יש 3 דרכים לנצח את התיק שלך בהם תוכלו לפעול על מנת לנצח את התיק שלכם. 

במאמר הזה נדבר על כל אחת מהדרכים האלה ונסביר עד כמה כל אחת מהן חשובה ומשמעותית לניצחון. 

תיעוד, תיעוד, תיעוד 

כל החלטה בבית המשפט או בוועדות למינהן מתבססת על הוכחות וראיות. בלעדיהן לא ניתן להגיע אל חקר האמת ולא ניתן לקבל הכרעה. אותו אדם שמחליט  בתיק שלכם יעשה זאת אך ורק על סמך ראיות והוכחות. 

הוא לא מאמין לסיפורים או לשמועות, הוא חייב להתבסס על ראיות והוכחות המעידות על מה שקרה: תמונות, מסמכים, צילומי וידיאו, חוות דעת של מומחים ועוד. לכן, מומלץ שתשמרו תמיד תיעוד של מסמכים ותמונות על כל מקרה שלא יבוא. 

אם מישהו פגע ברכב שלכם והפח התעקם, צלמו את הרכב שלכם, צלמו את הרכב הפוגע ואת מקום התאונה. אם רכשתם מוצר ולא קיבלתם אותו, שמרו את הקבלות, תעדו את שיחות הטלפון עם נציגי השירות, שימרו את המיילים ששלחתם – כל אלה יעידו כי אתם דוברי אמת ויוכיחו את צדקתכם כאשר תפנו אל בית המשפט לדרוש פיצוי. 

נכון, זה קצת מסורבל ומרגיז לשמור כל כך הרבה קבלות ומסמכים כי אולי יום אחד תצטרכו אותם, אבל עדיף שתשמרו אותם ולא תזדקקו להם מאשר תזדקקו להם ותצטרכו לשחזר אותם או לאתר אותם. 

התיק שלך
התיק שלך

ביחרו בעורך דין מקצועי 

חשוב לבחור בעורך דין המתמחה בתחום בו אתם צריכים ייעוץ משפטי, אל תסתמכו על עורך דין שעוסק בתחום אחר או תחום קרוב. כדי לנצח את התיק שלכם, אתם צריכים עורך דין לוחמני, מקצועי או בקיצור "כריש". 

למה חשוב לבחור בעורך דין מהתחום? כי הם מכירים את כל הפסיקות החדשות ביותר, את כל השינויים ואת כל החוקים הקבועים בחוק. עורך דין שאינו בקיא בתחום בו אתם צריכים ייצוג עלול לגרום לכם נזק והפסדים כלכליים. 

איך תבחרו עורך דין מקצועי? בקשו המלצות מחברים ובני משפחה שהתנסו באופן אישי בשירות של עורך הדין. שאלו את עורך הדין מהם אחוזי ההצלחה שלו ובקשו לשוחח עם לקוחות קודמים שלו. הם יעידו הרבה על השירותים שהוא העניק ועל הפער בין מה שהבטיח ובין מה שקיים בפועל. 

שימרו על איפוק ועל הופעה ייצוגית

כשאנחנו מופיעים בבית המשפט, אנחנו מתרגשים מעצם המעמד עצמו. יש כאלה שרועדים, יש כאלה שמשתתקים, יש כאלה שצועקים, יש כאלה שמתפרצים. לא משנה מה אתם מרגישים בפנים, לא משנה עד כמה הכעס והעצבים מבעבעים בפנים ועומדים להתפוצץ, חשוב שאתם תשמרו על איפוק ות,נו לעורך הדין לעשות את העבודה עבורכם. 

כשאתם מאופקים ומכבדים את השופט ואת ההתנהלות בבית המשפט, אתם מראים מחויבות ורצינות וקיים סיכוי גבוה כי בית המשפט יפסוק לטובתכם. 

הקפידו להגיע אל בית המשפט כשאתם לבושים בצורה מכובדת (לא מכנסיים עם קרעים או שמלות חשופות), אומרים שאין שני לרושם ראשוני ובבית המשפט הוא חשוב במיוחד. 

לסיכום, אם אתם עומדים להגיש תביעה בבית המשפט או שקיבלתם מכתב המודיע כי אתם נתבעים חשוב שתכינו את עצמכם בצורה הטובה ביותר על מנת לנצח את התיק. 

ככל שתגיעו מוכנים טוב יותר (על כל הראיות והמסמכים הנדרשים) וככל שתבחרו בייעוץ משפטי מקצועי יותר – כך יגדלו הסיכויים שלכם לנצח את התיק ולנצח בגדול.  

בהצלחה!

מכירים מישהו שהמאמר יכול לעניין אותו?שתפו איתו:

  • אתר המלאך השומר עובד עם משרדי עורכי דין הגדולים והמקצועיים ביותר בתחומם בארץ. עורכי דין שהוכחו פעם אחר פעם כמקצועיים, אמינים ומייצרים תוצאות בשטח. והפנייה שלך תגיע אך ורק לעורך דין מומחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • האלגוריתם החכם וצוות האתר אצלנו יודעים לסווג את סוג הפנייה שלך ולשלוח אותה אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום אליו אתה זקוק לייעוץ/עזרה משפטית.
  • אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת שתקבל תשובה מעורך דין לא יותר מ-24 שעות לאחר שליחת הפנייה דרך האתר.
  • חיפוש עורך דין דרך האתר המלאך השומר ברגע זה נעשה ללא עלות כלל מצידך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

שתפו אותנו

קטגוריות נבחרות

יצירת קשר

רוצה ״שהמלאך השומר״ יעזור לך למצוא את העו״ד המושלם עבורך?

עורך דין רגולציה
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue